SME
Sobota, 31. október, 2020 | Meniny má AurelaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Alergiu môžete skrotiť už aj tabletkou (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Na alergiu pilulami?!

Tak, ako sa píše v úvode, svetová zdravotnícka organizácia aj s celou perepúťou zdravotníkov a farmaceutov má na alergiách výborný biznis. Žiadnymi pilulkami ani chémiou nech je akákoľvek drahá, alergiu nevyliečite. Alergia a to na čokoľvek je reakcia organizmu na celkové prekyslenie a zanesené hrubé črevo. So zaneseného čreva je zanesená krv a tá roznáša toxíny po celom tele a tak sú ľudia s alergiami v začarovanom kruhu. Pre dnešného "civilizovaného" človeka je takmer nemyslitelné zmeniť stravu a životný štýl, vyčistiť si hrubé črevo (stačí obyčajný klystýr) a stráviť niekoľko dní na grepfruitoch, šalátových uhorkách a tepelne neupravenej zelenine a ak sa nemá alergia vrátiť, jesť aj ďalej zdravo ako naši predkovia. Holt, správne pH telesných tekutín robí divy!!Milí alergici, dokiaľ budete využívať výdobytky modernej civilizácie a futrovať sa pilulami a dnešnou naprosto nezdravou a umelou stravou a sedieť doma miesto aspoň akého takého pohybu v prírode, budete živiť svoju alergiu a tým plniť vrercká celého priemyslu.
 

Re: Na alergiu pilulami?!

vyliečiť alergiu a desenzibilizovať organizmus sa môže javiť ako jedno a to isté, ale ver mi, nie je, a pokiaľ som čítala (ale priznávam, niektoré pasáže som ako dlhoročná alergička preskočila, nemám chuť čítať večne tie isté žvásty o histamíne a podobne)

a ad dva - obyčajného klystýru som si v nemocnici užila dosť a na moju alergiu to nemalo absolútne žiaden dopad, ani po dobu "čistého čreva", ani po dobu následného jedenia vecí, ktoré spomínaš, ani vôbec. Takže to s tými toxínmi síce určite do istej miery destabilizuje celý organizmus, ktorý je potom zákonite náchylnejší na rôzne šarapaty, ale že toto je príčina alergií, mi tu nevykladaj. Teda že je to jediná ich príčina. Potom by sa totiž nerodili deti s vrodenou alergiou, zdedenou po rodičoch. To len tak ako príklad.
 
Hodnoť

desenzibilizácia tabletkami

počula som už o tejto možnosti, lekárka mi ju spomínala už minulého roku, keď sme zvažovali ďalší rok desenzibilizácie. Lenže keď mi povedala, o koľko sú tabletky drahšie než injekcie alebo kvapky, skoro som zinfarktovala. Pre majetných vcelku dobrá metóda, ja kvôli tomu, že nemám doktorku v mojom meste, nechodím na injekcie, ale beriem kvapky pod jazyk každý deň a som v poho.
 


Najčítanejšie na SME Primár