SME
Nedeľa, 12. júl, 2020 | Meniny má NinaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Objavila sa žltačka, prípadov znovu pribúda (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

este stastie ze to nie je

Zltacka B alebo C. Ako je to vlastne s dalsimi typmi zltacky ( D, E) su to definovane samostatne virusy alebo iba nejaky subtyp zltacky C ?
 

Co tak

Sanitizery na kazdom urade, nemocnici, obchode, foodcourtoch a pod. ako v napr. USA
 
Hodnoť

Čírou náhodou

sa žltačka typu A vyskytuje najčastejšie v okolí osád s asociálmi s nízkou hygienou. Ale o tom nikto radšej nepíše, pretože to je politicky nekorektné. Takže nepriamo politická korektnosť a potláčanie slobody prejavu ohrozuje zdravie ľudí a hlavne malých detí.
 

 

Na SME je pre istotu k téme diskusia zakázaná. Asi prečo???
V záujme objektivity treba však povedať, že aj veľa ľudí, ktorí nie sú asociáli s nízkou hygienou, si ruky ani po použití WC, či návšteve zdravotníckych zariadení neumýva. Pritom je dôležité osvojiť si tento zvyk napr. aj po každom použití samoobslužných vozíkov, či držaní sa štanglí v dopravných prostriedkoch a vôbec denne sa venovať tejto činnosti aj desaťkrát. Osobne neuznávam ani európsky zvyk, zdraviť sa podaním rúk. Viac by som privítala hygienické japonské úklony. Nechápem preto, že svojho času sa istá rómska novinárka urazila, keď jej ktosi nepodal ruku. Ja som veľmi rada ak sa podávanie rúk pri stretnutí nekoná. Osobne ruku pri stretnutí zásadne nepodávam, hoci mám s tým dosť často problém, lebo niektorí muži (hoci som žena) majú v sebe natoľko zakódované toto pravidlo zvyku slušnosti, že sa ním dopúšťajú ďalšieho porušovania slušnosti, nedokážu sa zdržať a podávajú ruku ako prví.
 
Hodnoť

 

no jedným z možných šíritelom nákazy môže byť Robert Fico a jeho pučistická vládna sebranka. Títo vagabundi sa teraz volne pohybovali po širokom území hladového východu a slubovali hory doly, pričom prišli do kontaktu s "obrvoským" množstvom svojích voličov a obdivovatelov, Zdro nákazy treba hladať na Urade vlády a Súmračnej
 


Najčítanejšie na SME Primár