SME
Nedeľa, 12. júl, 2020 | Meniny má NinaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Vírus chrípky antibiotiká nezabijú (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

PENTA PR

propaganda
 

 

veru, keďže sme na Slovensku, žiadne očkovanie, treba antibiotiká a horúčku treba zásadne zrážať a nedovoliť aby išla hore, žiadny kľud, stačí zakúpiť reklamné zázraky a behať po robote a škole....
ale chcem upozorniť, takto sa má chrípka riešiť na Slovensku, lebo Slováci
 

Antibiotiká nie sú antivirotiká

But why don’t antibiotics kill viral infections, and how can overuse of an antibiotic lead to “antibiotic resistance”?

Simply put, antibiotics cannot kill viruses because viruses have different structures and replicate in a different way than bacteria. Antibiotics work by targeting the growth machinery in bacteria (not viruses) to kill or inhibit those particular bacteria. When you think about it structurally, it makes sense that an antibiotic could not work to kill a virus with a completely different set of replicating “machinery”.

Examples of illnesses that are caused by viruses:

Most sore throats
Most coughs, colds and runny noses
Acute sinusitis
Acute bronchitis
Some eye or ear infections
Respiratory syncytial virus (RSV)
Flu (influenza)

Most viral illnesses do not need special medication and are “self-limiting”, meaning your own immune system will kick in and fight off the illness. However, this can take time; a cough and cold can last from 7 to 10 days. If you come down with a viral illness, you should rest, drink plenty of fluids and treat symptoms - like fever or aches and pains - with proper doses of pain and fever relievers. To isté bolo v článku.
 
Hodnoť

 

Má vírus chrípky povolenie od Ministerstva na pobyt v ľudskom tele? Alebo máme bezvízovy styk?
 

 

Či by nemohlo existovať nejaké pole, ktoré sa bude vytvárať na čelenke a ktoré bude chrániť v bubline okolo hlavy daného človeka?
 

nema pas, povolenie k pobytu, ani vizum

Je ale nasou moralnou povinnostou vyssieho organizmu pomoct mu: prijat imigranta, ktory nemoze samostatne fungovat a hostitelsku bunku proste potrebuje.
 


Najčítanejšie na SME Primár